Олайн реєстрація

Для зручності пасажирів процедуру онлайн реєстрації зараз поводять практично всі авіакомпанії. Це дозволяє обмежити до мінімуму час очікування в черзі, на стійках реєстрації, а також вибрати зручне для вас місце в салоні літака.

Увага! Як правило, процедура реєстрації доступна менш ніж за 24 години до вильоту, а в деяких авіакомпаніях і менш ніж за 2 години до вильоту. (У кожної авіакомпанії закінчення дії онлайн реєстрації може выдрізнятися).


Послідовність дій:

1. Зайдіть на сайт авіакомпанії;

2. Натисніть на посилання «Реєстрація Online» або «Online Check-In»;

3. Введіть номер електронного квитка;

4. При необхідності введіть паспортні дані після підтвердження деталей перельоту;

5. Оберіть бажане місце в салоні літака;

6. Завершіть процедуру реєстрації і обов'язково роздрукуйте посадковий талон.

Якщо в аеропорту вильоту ваша авіакомпанія надає стійки прийому багажу для зареєстрованих пасажирів, ви можете пройти туди і оформити свій багаж. Якщо ви подорожуєте без багажу, уточніть вихід на посадку (GATE) і проходьте на паспортний контроль.
 

Переваги онлайн реєстрації:

 - Економія часу

 - Пасажири з багажем і без отримують можливість доступу до попередньо заброньованих рейсів, оформлення реєстрації в онлайн режимі вдома або на роботі. Таким чином, пасажири, які оформили онлайн реєстрацію, будуть позбавлені від очікування в чергах в аеропорту, і зможуть пройти через спеціальні термінали реєстрації безпосередньо до виходів на перони з максимальною економією часу.

 - Вибір місць

Пасажири отримають доступ до плану сидячих місць на своєму рейсі і зможуть вибрати будь-яке вподобане місце з наявних на момент реєстрації.