Польща

Зображення 1 Польща
Зображення 2 Польща
Зображення 3 Польща
Зображення 4 Польща
Зображення 5 Польща
Зображення 6 Польща
Зображення 1 міні Польща
Зображення 2 міні Польща
Зображення 3 міні Польща
Зображення 4 міні Польща
Зображення 5 міні Польща
Зображення 6 міні Польща

Відпочинок у Польщі запам'ятається тобі спілкуванням з чудовою природою, а також знайомством із цікавими історичними пам'ятками. Польща має туристичні місця, багаті своєю різноманітністю, пейзажі від Балтійського моря й до високих Татр, міста з історичними традиціями та архітектурою, що засвідчують велич Польської держави, відомі у всій Європі гірськолижні, морські та лікувальні курорти... І це ще далеко не все, чим Польща може пишатися!

Польща – це батьківщина Міколая Коперника, Фредерика Шопена і ще 17 нобелівських лауреатів. Польща – країна моноетнічна, на площі близько 312 тис. км із 38 млн населення 98% - поляки, проте багато історичних пам’яток українського, єврейського та німецького народів. Зважаючи на довгу і складну історію, Польща має три історичні столиці: затишне Ґнєзно з легендою про Лєха, Чеха і Руса, величний Краків з королівським Вавелем, і красуню Варшаву з гордою Сиренкою. Польща стрімко розвивається після вступу до ЄС 2004 році, і сьогодні це четверта у світі та друга в Європі країна за темпами розвитку економіки. Польща має єдине метро – у Варшаві, найбільший хмародер країни – варшавський Палац культури і науки з найвищим  світі баштовим годинником.

Польща називає «зимовою столицю» – Закопане, і літньою – Труймясто з Ґданська, Сопота і Ґдині, Польща – це гірськолижні курорти Бялка Татшанська, Зеленець, Щирк чи Вісла і морські балтійські узбережжя із сосновими лісами Хельської коси, Криниці Морської, Цетнево, Мржежіно чи Леби. Польща посідає сьоме місце в Європі за кількістю курортів. Більшість з них розташовані на територіях, що пропонують унікальні в європейському масштабі лікувальні послуги.

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!