Франція

Зображення 1 Франція
Зображення 2 Франція
Зображення 3 Франція
Зображення 4 Франція
Зображення 5 Франція
Зображення 6 Франція
Зображення 1 міні Франція
Зображення 2 міні Франція
Зображення 3 міні Франція
Зображення 4 міні Франція
Зображення 5 міні Франція
Зображення 6 міні Франція

Франція – зірка Європи, адже її межі повторюють контури зірки, і це насправді зірковий парад: Париж, Діснейленд, провінція Шампань, фестивальні Канни, Ніцца і Сен-Тропе!

Франція – країна, яка захоплює своєю красою, тут близько 5 тисяч замків, а ще стільки ж зруйновано. Франція – це тисячолітня історія держави, яка впливала і впливає на історію світу. 

Франція – країна найвищого податку на багатство і найбільшої кількості довгожителів у світі. Франція – виробник автомобілів, літаків, хімікатів, сільськогосподарської продукції, батьківщина гільйотини, повітряної кулі, кіно, велосипеда, балету, колгот, білої весільної сукні.

Франція – це стильний центр старої Європи, її дизайнер, модельєр, парфумер, косметолог, кулінар і сомельє. Франція на території 543 тис. кв. км з населенням 66 млн осіб стала великим музеєм просто неба, європейською фабрикою от кутюр і її модельним домом, артистичним салоном, кіностудією і творчою майстернею, винним погребом і фешенебельним рестораном – Франція, немов магнітом, вабить до себе щороку більше 50 млн туристів.

Франція – це мальовничі краєвиди лавандових полів Провансу, пінних хвиль і неприступних фортець Нормандії, золотого піску і білих вітрильників Лазурного узбережжя, Франція – це стрімкі скелі Атлантики і бірюзові бухти Середземномор’я, це безмежні національні парки, містичні печери і гірськолижні курорти Альп, Франція – це умиротворена Луара з намистом розкішних палаців, це фантастичний замок Сент-Мішель, розкішний Версаль і казково багатий Лувр.

Франція назавжди закохує в себе того, хто пройшов по її знаменитих вуличках і захопився шпилями вікових соборів і замків, що впираються в небо, модним шармом і неповторним стилем життя по-французьки.

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!