Німеччина

Зображення 1 Німеччина
Зображення 2 Німеччина
Зображення 3 Німеччина
Зображення 4 Німеччина
Зображення 5 Німеччина
Зображення 6 Німеччина
Зображення 1 міні Німеччина
Зображення 2 міні Німеччина
Зображення 3 міні Німеччина
Зображення 4 міні Німеччина
Зображення 5 міні Німеччина
Зображення 6 міні Німеччина

Німеччина – країна, в якій тобі захочеться побути якнайдовше, адже туристичний сезон триває цілий рік, щоб досліджувати все, чим пишається Німеччина: від характеру і традицій жителів Баварії до моралі берлінців, від незмінних у своїх принадах сільських пейзажів до активного життя великих міст.

Німеччина – один із класичних туристичних маршрутів, що пропонує мандрівникам, крім усього іншого, багату екскурсійну програму. Тут є все, щоб зробити перебування гостей у країні приємним: багата кухня, якісні готелі на будь-який смак, розвинена мережа магазинів і громадського транспорту. Німеччина приваблює туристів мальовничою долиною Райну, безліччю середньовічних замків і монастирів, давньою культурою Баварії, мальовничим Шварцвальдом, спокійним Балтійським узбережжям, альпійськими озерами та безліччю історичних пам'яток.

Німеччина – одна з найбільш заможних країн світу, входить до «Великої вісімки», на площі 357 кв. км із населенням близько 82 млн їй вдалося досягнути успіху і сьогодні Німеччина впливає на економіку і політику всього світу.

Німеччина – батьківщина всесвітньо відомих філософів, письменників, художників, акторів, більше ніж 100 нобелівських лауреатів і винахідників, що дали світові електродриль, формат запису mp3, скотч і лейкопластир, аспірин, фільтри для кави і жувальну ґумку.  А ще Німеччина славиться якісними автомобілями популярних і елітних марок, електричним та електронним обладнанням, побутовою, очисною та медичною технікою, відомими на весь світ брендами взуття, одягу, аксесуарів, косметики і парфумерії. Загалом синонім до слова Німеччина – слово «якість».

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!