Хорватія

Зображення 1 Хорватія
Зображення 2 Хорватія
Зображення 3 Хорватія
Зображення 4 Хорватія
Зображення 5 Хорватія
Зображення 6 Хорватія
Зображення 1 міні Хорватія
Зображення 2 міні Хорватія
Зображення 3 міні Хорватія
Зображення 4 міні Хорватія
Зображення 5 міні Хорватія
Зображення 6 міні Хорватія

Хорватія – повна життя і сонця невелика південнословʼянська країна з площею 56,6 тис. км кв. і 4,1 млн жителів. Хорватія – це перлина Адріатики з мальовничою природою, чарівними старовинними містами, надзвичайно багатою культурою і унікальними традиціями. Хорватія – батьківщина добрих і гостинних людей із теплою щирою усмішкою, чесних і законослухняних нащадків білих хорватів, які колись заселяли територію Закарпаття і Львівщини.  

Хорватія – справжній рай на землі та живий музей під відкритим небом. Хорватія – рекреаційний центр загальноєвропейського масштабу, щороку тут гостюють не менше 10 млн європейців, насолоджуючись ідеально чистими пляжами з маркуванням «блакитними прапорцями» і абсолютно прозорими водами Істрії та Далмації, більш ніж 1000 островами Хорватської Адріатики, виноградними та оливковими садами на схилах Динарських гір, смарагдовими Плітвіцькими озерами, хвойними і буковими лісами, контрастами архітектури з античної, римської, старослов’янської, венеційської, австрійської та сучасної епох. 

Хорватія – це безліч містечок із величними неприступними фортецями на березі моря, зі своїми захопливими легендами і духами-охоронцями.  Хорватія – це єдиний у світі морський орган на набережній міста Задар, де в сходинах вмонтовані пластикові труби різної довжини, діаметру і нахилу, які в ансамблі з адріатичним вітром і морськими хвилями виконують для своїх гостей найкращі мелодії.

Закохайся з першого погляду в природу, красою якої всіх приваблює Хорватія: 16 великих та безліч маленьких озер на річці Корані, більше 100 природних дамб-водоспадів і фантастичні печери під ними на площі 30 тисяч гектарів Національного парку «Плитвицькі озера» в Північній Далмації. 
Відвідай Дубровник із його масивними міськими мурами, брамою Піле, палацами, соборами і монастирями. Прогуляйся лабіринтами вуличок Спліта і Трогіра, де сучасні технології мирно сусідять із предметами ІІІ ст.,  – Хорватія трепетно оберігає свої тисячолітні міста.

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!