Португалія

Зображення 1 Португалія
Зображення 2 Португалія
Зображення 3 Португалія
Зображення 4 Португалія
Зображення 5 Португалія
Зображення 6 Португалія
Зображення 1 міні Португалія
Зображення 2 міні Португалія
Зображення 3 міні Португалія
Зображення 4 міні Португалія
Зображення 5 міні Португалія
Зображення 6 міні Португалія

Португалія – країна для людей, які, перш за все, цінують комфорт і насолоду. Неспішно прогулюючись португальськими вуличками, можна відчути атмосферу Франції або Іспанії. Тут немає звичного для великих туристичних міст поспіху.

В країні шанують традиції, багату історичну та архітектурну спадщину, головна цінність для португальців – сім’я. Звичайно, жителі країни вміють отримувати задоволення від життя, оточуючи себе комфортом і створюючи його для мандрівників. Якщо ви хочете побачити справжню Європу – горду і прекрасну – приїжджайте в Португалію, насолодіться ароматом евкаліптів і апельсинів, спробуйте знамените португальське вино і пориньте в атмосферу сумної музики фаду.

Португалія – найзахідніша європейська держава, розташована на Піренейському півострові. З двох сторін — захід і південь – держава омивається Атлантичним океаном, на Сході й півночі – межує з Іспанією. Країна займає площу 92,1 кв. км, на якій проживає 10,7 млн чоловік.

Крім материкової частини до складу країни входять Азорські острови й архіпелаг Мадейра. Столиця країни – Лісабон, єдина державна мова – португальська. Португалія – унікальна держава, за час свого існування країна переживала стрімкі злети й падіння в глибоку безодню. У 16 столітті Це була потужна супердержава, до її складу входило безліч колоній, але незабаром держава опинилася на задвірках Європи. Сьогодні Португалія переживає черговий підйом.

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!