Італія

Зображення 1 Італія
Зображення 2 Італія
Зображення 3 Італія
Зображення 4 Італія
Зображення 5 Італія
Зображення 6 Італія
Зображення 1 міні Італія
Зображення 2 міні Італія
Зображення 3 міні Італія
Зображення 4 міні Італія
Зображення 5 міні Італія
Зображення 6 міні Італія

Італія – рай для туриста з найвибагливішими вимогами: гірськолижні курорти Альп, вітрильний спорт озер Маджоре, Ґарда і Комо, термальні джерела і сотні кілометрів морського узбережжя Венеційської та Лігурійської Рівʼєри із золотистим піском чи дрібною галькою для цілющого масажу стоп. Італія – країна чотирьох морів, трьох найбільших у Європі вулканів – Везувій, Етна і Стромболі, та сусідка двох найменших країни світу – Ватикан і Сан-Марино.

Італія – країна античної архітектури, амфітеатрів і пантеонів, середньовічних замків, ренесансних храмів і барокових палаців, Італія – світова галерея мистецтва, батьківщина Боттічеллі, Мікеланджело, Леонардо да Вінчі, Донателло, Тінторетто, Караваджо, Берніні, Тіціана, Рафаеля.

Італія – країна туризму і промисловості, саме тут народжуються розкішні красуні «Lamborghini» та «Alfa-Romeo», зручні і практичні автомобілі «FIAT». Італія – це вина Тоскани, текстиль Ломбардії, ювелірні і шкіряні вироби Флоренції, карнавальні маски Венеції, салямі Неаполя і Мілану.

Італія – це європейський будинок моди і центр шопінгу, це країна, де навіть поліцейська форма – від дизайнерів Прада. Італія – країна двох релігій – католицизму і футболу, тут Різдво, Великдень чи Внебовзяття називають grande vesta, а спортивні перемоги і поразки є важливими особистими чи сімейними подіями.

Одягни маску італійської щирої безтурботності на просторих проспектах Риму, вузеньких вуличках Верони чи каналах Венеції, оціни розум геніїв інженерної думки і фантазію художників та скульпторів, оглядаючи кількасотлітні базиліки, замки і палаци. 

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!