Домінікана

Зображення 1 Домінікана
Зображення 2 Домінікана
Зображення 3 Домінікана
Зображення 4 Домінікана
Зображення 5 Домінікана
Зображення 6 Домінікана
Зображення 1 міні Домінікана
Зображення 2 міні Домінікана
Зображення 3 міні Домінікана
Зображення 4 міні Домінікана
Зображення 5 міні Домінікана
Зображення 6 міні Домінікана
Відпочинок у Домініканській республіці – одне із найпопулярніших туристичних направлень останнім часом. Білосніжні пляжі, екзотична природа та невичерпні можливості для насиченого дозвілля приваблюють гостей з усіх куточків світу.

Найспекотніший місяць – серпень, але морські вітри значно пом’якшують погоду. Холодний – січень. У цей час температура – близько +22.
Сезон опадів триває із травня по вересень-жовтень. Найсильніші дощі у липні-серпні, коли поблизу острова проходять тайфуни. Короткі зливи також можливі у листопаді-грудні. Протягом останньої частини року – тепла та суха погода.
Нескінчені пляжі Домініканської республіки простягаються на 400 км та омиваються водами Атлантичного океану і Карибського моря.
Місцеві води вважаються одними із найчистіших. Одразу одинадцять пляжів Домінікани мають «Блакитний прапор».
Любителі гострих відчуттів зможуть насолодитися пізнанням підводного світу. Серед місцевих розваг – підводне плавання, занурення із маскою, парусний спорт, віндсерфінг, сафарі, тощо.

У Домініканській республіці – численні курорти. Серед найбільш відомих:
– Санто-Домінго. Столиця та перше місто. Саме тут – найдавніші пам’ятки Нового континенту, оригінальна архітектура та численні свідоцтва колоніальної історії.
– Пунта Кана. У місці злиття океану із Карибським морем збереглася недоторкана природа. Мальовничі пляжі оточені справжнім лісом кокосових пальм.
– Ла Романа. Чарівне містечко, відоме найбільшим туристичним комплексом у Карибського басейну.
– Пуерто Плата. Місто, засноване Бартоломео Колумбом у 1496-му році. Район поєднує у собі одразу декілька курортів із різноманітними програмами.
– Хуан Доліо. Традиційний морський курорт з 3- та 4-зірковими готелями на будь-який смак. Розташований неподалік від столиці.
– Бока Чіка. Ще у 1920-х роках тут розпочалося будівництво розкішних резиденцій місцевої еліти. Один із найгарніших пляжів східного узбережжя із захищеною кораловим рифом лагуною та дрібним білим піском.
– Кап Кана. Новий розкішний курорт неподалік міжнародного аеропорту Пунта Кани.
– Самана. Найбільш загадковий регіон Домініканської республіки, заснований у 1756-му році для захисту затоки від корсарів.