Угорщина

Зображення 1 Угорщина
Зображення 2 Угорщина
Зображення 3 Угорщина
Зображення 4 Угорщина
Зображення 5 Угорщина
Зображення 6 Угорщина
Зображення 1 міні Угорщина
Зображення 2 міні Угорщина
Зображення 3 міні Угорщина
Зображення 4 міні Угорщина
Зображення 5 міні Угорщина
Зображення 6 міні Угорщина

Республіка Угорщина - ця європейська країна по праву може пишатися своєю історією і самобутньою культурою. В Угорщині збереглася велика кількість унікальних пам'яток історії та архітектури. Це пам'ятники часів Римської імперії, періоду турецького панування, чудові палаци і замки середньовіччя. Старовинні замки, бастіони, фортеці, палаци і церкви вражають своєю красою і величчю. Не випадково вісім культурних і природних об'єктів Угорщини оголошено ЮНЕСКО частиною світової культурної спадщини.

Винахідлива Угорщина вважається батьківщиною сірників і кубика Рубіка, кулькових ручок і кінескопа, кольорового телебачення і звукозапису, а також однієї із складних мов з 25 відмінками, проте саме мова є особливою гордістю угорської нації. А ще ця родюча земля подарувала світові чардаш, Ференца Ліста і Імре Кальмана, торт «Естерхазі». Навіть легендарні гусари, сміливі, веселі, галасливі, - і ті з Угорщини. Унікальна природа Угорщини - тут величезна кількість сонячних днів в році і сприятливий, майже середземноморський клімат. Все це робить відпочинок особливо комфортним і приємним.

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!