ОАЕ

Зображення 1 ОАЕ
Зображення 2 ОАЕ
Зображення 3 ОАЕ
Зображення 4 ОАЕ
Зображення 5 ОАЕ
Зображення 6 ОАЕ
Зображення 1 міні ОАЕ
Зображення 2 міні ОАЕ
Зображення 3 міні ОАЕ
Зображення 4 міні ОАЕ
Зображення 5 міні ОАЕ
Зображення 6 міні ОАЕ
Об'єднані Арабські Емірати – країна надзвичайно барвиста. Й тут можна побачити не лише жовтий колір - окрім величезних пустель і яскравого сонця в цій арабській країні присутні всі барви веселки. Білосніжні гандури на чоловіках, чорні шикарні абайї на жінках, що сидять за кермом яскраво-червоного Ferrari, сині води Персьської Затоки, соковита зелень рослин.

За рівнем розвитку ОАЕ давно випередили значну кількість країн світу. Чого варті тільки Пальмові острови або лижний курорт Ski Dubai при температурі до +50 С! А вершини інженерної думки, відомі башти – готель Бурдж аль Араб або Бурдж Халіф приводять у захоплення весь світ.

У кожному з семи еміратів, в кожному місті є, на що поглянути. Приїхати в ОАЕ – означає приїхати за самими кращими враженнями. І відправитися за ними, перш за все, можна, звичайно ж в Дубай, де на вас очікують старовинні арабські споруди району Бастакія, а Дубайський історичний музей розповість безліч давніх таємниць.

Та й саме узбережжя Перської затоки, з його унікальними кораловими рифами, багатим водним світом та золотими надзвичайно чистими пісками, може бути однією великою пам'яткою.
Але, на щастя, Емірати відомі не лише за це.
У еміраті Рас-аль-Хайма є  древнє місто Юльфар. Колись це було процвітаюче місто, в якому йшла бурхлива торгівля перлами.
Ще одне місто емірату Рас-аль-Хайма – Дігдага. Він вважається найбільшим старим містом в країні. Тут можна відвідати музей емірату, в якому експонуються традиційні предмети арабського побуту, ювелірні прикраси й безліч археологічних знахідок.

Бажаєте cкуштувати солодких східних фруктів? Тоді неодмінно варто відвідати Фалаж Аль Муала. Тут є величезний фініковий сад, в оточенні високих дюн.
А дітям неодмінно сподобається аквапарк "Дрімленд", з штучним вулканом заввишки 18 метрів, який імітує виверження, а також чисельними водними атракціонами.
Коралові рифи Кор Факана відомі своєю флорою та фауною підводного світу, а узбережжя Перської затоки славиться золотими пісками та винятковою прозорістю води.
Готелі на березі моря пропонують туристам басейни та доглянуті готельні пляжі, що вкомплектовані всім необхідним.
У Еміратах дуже добре себе почувають ті, хто не боїться спеки. Адже клімат в країні дуже жаркий і сухий  - тропічний пустельний. Літня температура може досягати позначки +50 С, взимку ж – +20-23 С. Опадів випадає мало, і протягом року вони нерегулярні.