Мальдіви

Зображення 1 Мальдіви
Зображення 2 Мальдіви
Зображення 3 Мальдіви
Зображення 4 Мальдіви
Зображення 5 Мальдіви
Зображення 6 Мальдіви
Зображення 1 міні Мальдіви
Зображення 2 міні Мальдіви
Зображення 3 міні Мальдіви
Зображення 4 міні Мальдіви
Зображення 5 міні Мальдіви
Зображення 6 міні Мальдіви

Мальдіви - це такий собі земний рай із майже двох тисяч коралових острівців, які хтось ніби навмисно розсипав по чистих водах Індійського океану.

Якщо дуже хочеться усамітнитись, загубитись в далеких краях від галасливої метушні великих міст, то варто зупинити свій вибір на Мальдівських островах. Цей дивний архіпелаг, що складається майже з 2 000 маленьких острівців, кожен з яких можна перетнути за декілька годин, загубився в самому серці Індійського океану. Його кристально чиста вода зберігає безліч скарбів, створених природою: рифи, корали та різні види морських жителів.
І для того, щоб оглянути всю цю красу в деталях, на Мальдівах серед туристів дуже поширене підводне плавання, центри якого є в кожному готелі. А з досвічченим та терплячим інструктором зовсім не страшно зануритися з аквалангом в блакитну океанську глибочинь.

Клімат на Мальдівах тропічний, ці острови просто створені для того, щоб люди насолоджувалися прекрасною погодою на березі океану. Температура на островах майже цілий рік коливається в межах +25 +30С. Приїжджати на Мальдіви варто з листопада по квітень, коли стоїть прекрасна погода. В інші ж місяці погода може вередувати.

Мальдіви – найунікальніша за своїм географічним положенням держава. Адже республіка складається з сотні маленьких островів, розкиданих на невеликій відстані один від одного в Індійському океані.
Загальна кількість островів – близько 2 тис., й далеко не всі з них заселені.