Єгипет

Зображення 1 Єгипет
Зображення 2 Єгипет
Зображення 3 Єгипет
Зображення 4 Єгипет
Зображення 5 Єгипет
Зображення 6 Єгипет
Зображення 1 міні Єгипет
Зображення 2 міні Єгипет
Зображення 3 міні Єгипет
Зображення 4 міні Єгипет
Зображення 5 міні Єгипет
Зображення 6 міні Єгипет
Це древня земля з багатою культурою, історією і розвиненою туристичною інфраструктурою приваблює туристів з усіх куточків світу. У Єгипті можна комфортно провести відпочинок круглий рік, але самий піковий період - Новий рік і Різдвяні канікули. Відпустка в Єгипті - це чудова Хургада, популярний Шарм-ель-Шейх, Ель-Гуна, яку називають єгипетською Венецією, кліматичний санаторій Сафага, Макаді Бей, улюблене місце дайверів Дахаб, Таба. Єгипет давно зайняв почесне місце в списку недорогих масових напрямків пляжного відпочинку. Сюди, на берег Червоного моря, приїжджають серфери і дайвери: одні ловлять хвилю, інші занурюються в глибини - помилуватися кораловими рифами. Прекрасний клімат, ласкаве море, широкі піщані пляжі, якісні готелі, різноманітні екскурсії, піщаний край де екзотика повсюди - все це робить відпочинок в Єгипті незабутнім: сюди хочеться повернутися знову і знову.

Арабська Республіка Єгипет розташована на північному сході Африки; частина території на Синайському півострові - знаходиться в Азії. До сих пір збереглися давній поділ країни на Верхній і Нижній Єгипет. Каїр, Олександрія, Порт Саїд відносяться до нижнього Єгипту, а Луксор, Кена, Асуан - до Верхнього. 96% території Єгипту - пустеля з рідкими оазисами. Інша частина - долина Нілу. На півдні межує з Суданом, на сході з Ізраїлем і Палестиною, на заході з Лівією. На півночі омивається Середземним морем, а на сході - Червоним. Найкоротший морський шлях з Індійського океану в Середземне море - Суецький канал перебуває на території Єгипту. На півдні країни знаходиться утворене Ассуанской греблею озеро Насер.

Каїр - найбільше місто африканського континенту, місто «тисячі мінаретів», «Ворота Сходу». Розташований по обох берегах річки Ніл в північній частині Єгипту. У різні періоди своєї історії місто носило два гучних імені: Ель-Кахира ( «Переможець») і Умм-ед-Дунджа ( «Мати світу»). Каїр - місто з багатою історією, місто сотень архітектурних пам'ятників, музеїв та інших визначних пам'яток. Тут можна відвідати: Каїрський єгипетський і Коптський музеї, етнографічний музей, музей аль-Гезира, музеї ісламського і сучасного мистецтва, мечеті Мохаммеда Алі і Султана Калауна, гігантський акведук від Нілу до Цитаделі Саладина, вежу Бейт-аль-Сеннар, будівлю старого арабського університету Аль-Азар, храми Луксора і Карнака. У місті 15 мільйонів жителів.