Чорногорія

Зображення 1 Чорногорія
Зображення 2 Чорногорія
Зображення 3 Чорногорія
Зображення 4 Чорногорія
Зображення 5 Чорногорія
Зображення 6 Чорногорія
Зображення 1 міні Чорногорія
Зображення 2 міні Чорногорія
Зображення 3 міні Чорногорія
Зображення 4 міні Чорногорія
Зображення 5 міні Чорногорія
Зображення 6 міні Чорногорія

На Балканському півострові на березі Адріатичного моря розкриває свої обійми для гостей великодушна Чорногорія. Затишна маленька країна, де не відчувається мовного бар'єру, а готельна база і зовсім нагадає рідний відпочинок в гірському Криму.

Але разом з тим, це країна, яка з року в рік заворожує європейських туристів своєю неземною найчистішою природою, доступною щедрістю і щирою народною душею.

Якісно і недорого - основні, але далеко не єдині характеристики відпочинку на узбережжі сонячного Монтенегро. Вибравши для себе тури в Чорногорію, приготуйтеся залишити вдома весь зайвий баласт проблем і переживань, адже вас чекає повністю умиротворена відпустка, наповнена соковитими фарбами місцевої зелені і терпким присмаком домашнього вина. Поспішайте придбати путівки в Чорногорію за найвигіднішими цінами і прямим маршрутом з Києва.

Слушна порада від Хеппі Рест: приїхавши в Чорногорію - розслабтеся, раніше у вас це вийде - більше насолоди ви отримаєте від відвідування цієї гостинної країни.

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!