Шрі-Ланка

Зображення 1 Шрі-Ланка
Зображення 2 Шрі-Ланка
Зображення 3 Шрі-Ланка
Зображення 4 Шрі-Ланка
Зображення 5 Шрі-Ланка
Зображення 6 Шрі-Ланка
Зображення 1 міні Шрі-Ланка
Зображення 2 міні Шрі-Ланка
Зображення 3 міні Шрі-Ланка
Зображення 4 міні Шрі-Ланка
Зображення 5 міні Шрі-Ланка
Зображення 6 міні Шрі-Ланка
Дивний та екзотичний світ тропіків, прекрасних пляжів, бурхливих водоспадів та дуже смачного в світі чаю відкриється кожному, хто вирішив відвідати маленький острів в Індійському океані – Шрі-Ланку.

На узбережжя острова приїжджають сотні тисяч туристів практично цілий рік, тому що лише тут можна побачити залишки давніх міст та будівель, лише тут можна поринути у кристально чисту воду та побачити багатий підводний світ у всій своїй красі. І саме на цьому острові до цих пір існують старовинні методи лікування багатьох хвороб. За допомогою аюрведи, ароматерапії прекрасно знімається стрес, очищується організм – безліч рецептів, перевірених досвідом і часом.

Любителі активного відпочинку тут знайдуть для себе заняття до душі: рафтінг, лазання по скелях, трекінг у горах, прогулянки джунглями, екотури, дайвінг, рибальство, парасейлінг, серфінг, віндсерфінг  - і це далеко не повний перелік того, чим можна зайнятися на цьому казковому острові.

Шрі-Ланка досить багата пам'ятками: тут є безліч пам'яток архітектури, давні міста, старовинні монастирі, іригаційні (зрошувальні) системи, шикарні королівські палаци та сади. На острові можна вивчати історію по старовинних фортах і спорудах.

Для любителів природи світ джунглів прочинить свої таємниці, а гірські водопади розкажуть про прекрасні простори, по яких течуть їхні води.

Пам'ятки архітектури Шрі-Ланки визнані ЮНЕСКО світовою культурною спадщиною, А у країні створений Фонд Культурного Трикутника, в який входить багато унікальних пам'яток. Три координальні точки трикутника:  
1. Анурадхапура - перша давня столиця Шрі-Ланки на півночі острова
2. Полоннарува - середньовічна столиця на сході країни
3. Канді - останній бастіон правителів незалежної сингальського держави в центральній частині острова.

А ще на святій горі Шрі-Ланка, є знаменита скеля з відбитками ніг Будди.  

У Коломбо обов'язково варто поглянути Президентський палац, мечеть Ямі-уль-Аффа, Державний університет, буддійський університет Відьяланкара, Національний музей, а також галерею мистецтв.

У Канді знаходиться Королівський ботанічний сад, палац останнього короля Канді. А слонячий розплідник Піннавела подарує масу незабутніх вражень із життя цих величних і дуже добрих тварин.   

А в Дехівалі можна побачити незвичайне видовище - танок слонів. Так-так, не дивлячись на свою зовнішню огрядність, слони теж вміють танцювати! І дуже непогано.
Національні парки в Ялі, Вілпатту, Гал-Оя - прекрасні заповідники, в яких зберігають всі умови живої природи.   
А недалеко від міста Канді розташований крупний ботанічний сад, куди також неодмінно потрібно потрапити на екскурсію.  
Але виїхати з острова, не побувавши на знаменитих чайних плантаціях і чайних фабриках – не можна ні в якому разі!