Швеція

Зображення 1 Швеція
Зображення 2 Швеція
Зображення 3 Швеція
Зображення 4 Швеція
Зображення 5 Швеція
Зображення 6 Швеція
Зображення 1 міні Швеція
Зображення 2 міні Швеція
Зображення 3 міні Швеція
Зображення 4 міні Швеція
Зображення 5 міні Швеція
Зображення 6 міні Швеція

Швеція – скандинавська країна з холодним кліматом, напрочуд привітними мешканцями і дивовижними природою та архітектурою. Населення Швеції становить близько 9,1 млн осіб на площі 447 тис. км кв. Основний принцип, за яким живе Швеція, - максимальні зручності, якість і добротність як вдома, так і на роботі чи на відпочинку, це поняття «лагом»  -  шведська помірність, стриманість, ощадливість у поведінці, в одязі, дизайні чи в архітектурі. 

Швеція захоплює вибагливих мандрівників гірськолижним відпочинком, полюванням і риболовлею, красою безлічі озер, мальовничими островами Ботнічної затоки, суворою тундрою Лапландії, величними скелями Норботтена та Скандинавськими горами. Швеція – це літні білі ночі та вогняні шоу «північного сяйва». Швеція – це розкішна столиця Стокгольм, чарівні Мальме і Ґетеборґ, старовинні Уппсала та Сігтуна.

Швеція – батьківщина динаміту, ультразвуку, паска безпеки, кардіостимулятора і Skype. Швеція - це «Volvo» і «ABBA», одяг від «H&M», меблевий гігант «IKEA», Карлсон, який живе на даху, і кумедна родина муммі-тролів. Швеція – це королівська сім’я та аристократичні церемонії присудження Нобелівських премій. 

Швеція – країна, в якій закінчилося власне сміття через налагоджену систему переробки відходів, і вона купує його у сусідів. Швеція посідає одне з перших місць у світі за якістю очищення води, а водопровідна вода тут придатна для пиття без попереднього кип'ятіння. 

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!