Швейцарія

Зображення 1 Швейцарія
Зображення 2 Швейцарія
Зображення 3 Швейцарія
Зображення 4 Швейцарія
Зображення 5 Швейцарія
Зображення 6 Швейцарія
Зображення 1 міні Швейцарія
Зображення 2 міні Швейцарія
Зображення 3 міні Швейцарія
Зображення 4 міні Швейцарія
Зображення 5 міні Швейцарія
Зображення 6 міні Швейцарія

Швейцарія - це бентежна чистота повітря, неймовірна зелень лугів, білосніжні вершини гір і озера неповторного блакитного кольору. Відпочинок у цій маленькій і прекрасній країні унікальний ще й тому, що тут є можливість одночасно побачити скрупульозну Німеччину, доброзичливу Італію і чарівну Францію. У Швейцарії є німецькі, італійські та французькі кантони, жителі яких представляють культуру кожної з цих країн і абсолютно спокійно спілкуються всіма трьома мовами.

Швейцарія розташована в серці Європи. Кордони має з Німеччиною на півночі, Францією на півночі і заході, Італією на півдні, Австрією  та Ліхтенштейном на сході. Площа країни - 41,3 тис кв. км. Більша частина території розташована в Альпах, лише на півночі можна зустріти рівнинні землі. Висота Альп більше за 4000 м-метрів, тому їх вершини покриті льодовиками, що дають початок  гірським річкам. Найвища точка - пік Дюфур (4634 метрів). На заході підноситься інший гірський масив - Юра. Він не такий високий. Його найвища точка  в межах Швейцарії, гора Мон - Тандр, складає 1679 м. У центральній частині країни знаходиться Швейцарське плоскогір'я. Країна не має виходу до моря, проте вона багата річками та озерами. Найбільші річки - Рейн, Рона, Інн, Аре, Тічино. Чим справді славиться Швейцарія - так це озерами. Вони мають льодовикове походження, тому мають витягнуту форму та велику глибину. Загалом налічується близько 600 озер, найбільші - Женевське, Боденське, Цюріхське, Невшательське.  Озера надзвичайно красиві  та чисті.

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!