Естонія

Зображення 1 Естонія
Зображення 2 Естонія
Зображення 3 Естонія
Зображення 4 Естонія
Зображення 5 Естонія
Зображення 6 Естонія
Зображення 7 Естонія
Зображення 1 міні Естонія
Зображення 2 міні Естонія
Зображення 3 міні Естонія
Зображення 4 міні Естонія
Зображення 5 міні Естонія
Зображення 6 міні Естонія
Зображення 7 міні Естонія

Естонія - це маленька балтійська держава з площею 45 тисяч кв. км, стародавніми містами і старовинними віллами, середньовічними фортецями і лицарськими замками, мальовничими сільськими пейзажами і досі діючими вітряками. Естонія – це країна із північною природою: незаймані ліси і чисті води озер, комфортабельні готелі і популярні курорти, піщані пляжі і скелясті морські береги.  Естонія – це затишні кафе і ресторани, висока європейська кухня і неймовірно смачні місцеві страви.  Естонія – горда держава з унікальною історичною спадщиною, багатою культурою і напрочуд гостинними мешканцями, яких тут лише 1, 3 млн осіб.   

Естонія – північноєвропейська країна, яка розвивається найшвидшими темпами, підтримує стартапи й залучає інноваційні технології – тут 4G працює навіть у непрохідному лісі. Естонія – країна безкоштовного столичного громадського транспорту, яким можуть користуватися ті талліннці, в чиїй сім’ї бодай одна людина працевлаштована офіційно і сплачує податки. 

Естонія – країна веж і флюгерів, які створюють неповторний міський колорит – відомий талліннський флюгер Вана Тоомас (Старий Томас) на міській раді уже кілька століть височить над містом.

Відвідай Таллінн - одне з середньовічних міст Європи, яке Естонія найкраще зберегла. Старе місто складається з розташованого на пагорбі Тоомпеа стародавнього Вишгорода з численними соборами, фортечними стінами замку хрестоносців і середньовічними вежами, та Нижнього міста, внесеного до списку культурної спадщини ЮНЕСКО. 

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!