Міжнародні авіакомпанії анонсують відновлення рейсів

calendar 15.05.2020
views 1161 переглядів

П'ять міжнародних авіакомпаній Czech Airlines, Wizz Air, Lufthansa, Ryanair і "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) заявили про рішення відновити рейси в Україну і з України з кінця травня - початку червня і навіть почали продаж квитків.

Чеська авіакомпанія Czech Airlines планує відновити рейси з України 24 травня. Авіаперевізник відновлює рейси з Праги і до Праги. З 24.05.2020 - 7 рейсів на тиждень, а з 25.05.2020 - 3 рейси на тиждень.

Угорський лоукостер Wizz Аіг відкрив для бронювання квитки на рейси з Києва, Запоріжжя, Львова, Одеси і Харкова. Більшість рейсів почнуть здійснюватися з червня, але на сайті можна купити квиток і на кінець травня.

Німецька авіакомпанія Lufthansa частково відновлює перевезення з України з 1 червня. Поки можна забронювати рейси з Києва в Берлін. Спочатку почнуть літати 80 літаків. Вони обслуговуватимуть, в тому числі, і туристичні напрямки. Далі планують збільшити кількість літаків Lufthansa Group до 160. На сайті компанії є можливість забронювати квиток з України в будь-яку країну світу.

У МАУ спочатку заявляли, що вимушене припинення рейсів продовжене. Однак квитковий сервіс української компанії працює. К приміру, квитки в Берлін доступні на дати, починаючи з 23 травня.

Європейський лоукостер Ryanair оголосив про плани відновити 40% рейсів з 1 липня. Рейси відновлять за умови скасування урядових обмежень на польоти всередині ЄС і прийняття ефективних заходів для захисту здоров'я в аеропортах. Ryanair буде виконувати щоденне графік майже з 1000 рейсів, відновлюючи 90% мережі маршрутів, що діяла до карантину.

У Ryanair також попереджають, що на борту літаків обов'язково носіння масок як для екіпажу, так і пасажирів. Обслуговування в літаках буде обмеженим: напої і закуски в упаковках, тільки безготівковий розрахунок. Крім того, Ryanair вводить тимчасову додаткову міру: у момент реєстрації всі пасажири повинні будуть надати дані про тривалість поїздки, а також адресу в країні прибуття. Як пояснюють в авіакомпанії, це необхідно для контролю за дотриманням правил ізоляції всередині ЄС.

Оптима Тур пропонує тури на кращі курорти світу за оптимальними цінами. Ознайомтесь з усіма пропозиціями на нашому сайті в розділі Екскурсійні тури.

 

Відпочивайте ОПТИМАЛЬНО!