Індонезія

Зображення 1 Індонезія
Зображення 2 Індонезія
Зображення 3 Індонезія
Зображення 4 Індонезія
Зображення 5 Індонезія
Зображення 6 Індонезія
Зображення 7 Індонезія
Зображення 1 міні Індонезія
Зображення 2 міні Індонезія
Зображення 3 міні Індонезія
Зображення 4 міні Індонезія
Зображення 5 міні Індонезія
Зображення 6 міні Індонезія
Зображення 7 міні Індонезія

З усіх острівних держав Індонезія, мабуть, є найбільш великим архіпелагом. Країна, розташована на багаточисельних островах, – вже одне це викликає жвавий до неї інтерес. Як правило, до Індонезії їдуть для того, щоб відпочити від метушні і нескінченного руху великого міста, зануритися в настільки всіляку крізноманітну ультуру, погуляти по дощових лісах і високих горах, навчитися місцевому ремеслу. І, остаточно заплутавшись у видах тварин, назвах спецій, встигнути придбати кілограми сувенірів та повернутися до галасу мегаполісу щасливим.

Улюбленим місцем туристів є живописний острів Балі. В цілому, відпочинок в Індонезії вважається вишуканим, престижним і дуже популярним. І це насправді так - прекрасні пляжі і готелі говорять самі за себе. Нудьгувати тут нікому не доведеться, тому що відпочинок тут настільки різний, що буває складно визначитися, чи поїхати зараз на екскурсію до давніх храмів або здійснити спокійну морську прогулянку.

А що ж робити тим, кому зовсім не хочеться сидіті на місці? Звичайно ж, звернутися до одного з дайвінг центрів! Морське життя – дивне, і ви в цьому зможете легко переконатися. Або бажаєте зловити хвилю на дошці для серфінгу?

Тим, хто хоче зробити прекрасні фотографії, варто вирушити у морську подорож на яхті. І листівок купувати не потрібно буде, адже ніщо не замінить унікальну фотографію.

Про такий клімат багато мешканці північних широт можуть тільки мріяти – практично цілий рік тут сонячна погода! Причина цього - екваторіальний морський клімат, завдяки якому середня температура повітря складає +27 градусів. Пік сезону в Індонезії вважається із травня по жовтень. На островах, що знаходяться в Південній півкулі,  в цей час – зима.

Пам'ятки в Індонезії – це не лише музеї, давні храми, палаци та інші пам'ятники культури. Це, перш за все, дивна природа островів.                                                                                                                                                                          Балі – наїпрекраснейший з островів, зелений і сонячний, з традиціями, що збереглися, які вже давно асимілювалися із сучасним життям острова. А прекрасні курорти, лагуни із блакитною прозорою водою – невже це не рай на землі?
Тут можна купити традиційну продукцію місцевого виробництва – батік, вироби з кісткі або дерева з найтоншим різьбленням, чеканку по сріблу.  Ще один найбільший і відомий острів Індонезії, який варто неодмінно відвідати, – Суматра. Саме тут водиться безліч різних видів мавп, а також інших тварин. Але не лише фауною примітний цей острів. Звідси експортують нафту, олово, природний газ, каучук, пальмову олію та багато іншого життєво важливого і необхідного.
Якщо хтось бажає усамітнитися, насолода від споглядання вулкана, що затухнув, або пошук давніх храмів з їх прихованими в століттях таємницями, то острів Ява – надасть все це в повній мірі. Культура острова ввібрала в себе багатовікові традиції, які відобразилися в архітектурі, музиці, літературі. І, звичайно ж, звідси не можна виїхати, не придюавши в дарунок вироби місцевих ремесел.