Туреччина

Зображення 1 Туреччина
Зображення 2 Туреччина
Зображення 3 Туреччина
Зображення 4 Туреччина
Зображення 5 Туреччина
Зображення 6 Туреччина
Зображення 1 міні Туреччина
Зображення 2 міні Туреччина
Зображення 3 міні Туреччина
Зображення 4 міні Туреччина
Зображення 5 міні Туреччина
Зображення 6 міні Туреччина
Туреччина – країна з цікавою багатовіковою історією, цю землю християни та мусульмани вважають священною. Саме тут закінчувався Великий Шовковий шлях та злилися разом мистецтва Сходу та Заходу, утворивши високорозвинуті цивілізації та культури. Туреччина, з її середземноморським кліматом, пам'ятками культури та архітектури, багатими традиціями, фолькльором, лікувальними термальними джерелами та колоритною східною кухнею, завжди була цікава мандрівникам. Країна пропонує безліч можливостей для відпочинку на найкращих курортах з протяжними пляжами, теплим морем та гостинними жителями. Туреччина – це країна про яку говорять мільйони з доступними цінами на відпочинок, куди хочеться повернутись не один раз. Країна ніколи не втрачає своєї актуальності та привабливості, а, навпаки, набуває все нових барв та відітнків. Прогулянки на яхтах, поєднання активного та пасивного відпочинку, різноманітні національні шоу, насичені екскурсійні програми – це лише маленька частина того, що пропонує Вам Туреччина, а від такої пропозиції гріх відмовлятись!

Унікальна країна, що знаходиться на стику одразу двох континентів: на півдні Європи та на південному заході Азії. Утворилась Туреччина внаслідок розпаду Османської імперії у 1920 році. Більшість території держави знаходиться на Анатолійському півострові, менша – на Балканському. Межує на заході з Болгарією та Грецією, на півдні – з Іраком та Сірією, на сході – з Азербайджаном, Вірменією, Грузією та Іраном.
 
Туреччина омивається одразу чотирма морями: Чорним (на півночі), Ммармуровим (на північному заході), Еейским (на заході) та Середземним (на півдні). Країна займає важливу позицію на перехресті магістралей та торгових маршрутів між Європою та Азією. Туреччина – країна, де переважають гори та плоскогір’я, глибокі ущелини та великі котловани гірських хребтів, а рівнинні частини території знаходяться біля морських узбережь.

Туристичний сезон на Середземноморському узбережжі починається з кінця квітня і триває до середини жовтня, на егейському – з кінця травня до середини вересня.