Куба

Зображення 1 Куба
Зображення 2 Куба
Зображення 3 Куба
Зображення 4 Куба
Зображення 5 Куба
Зображення 6 Куба
Зображення 1 міні Куба
Зображення 2 міні Куба
Зображення 3 міні Куба
Зображення 4 міні Куба
Зображення 5 міні Куба
Зображення 6 міні Куба
Карибське море не може розчарувати, як не може розчарувати і ця країна, знайома багатьом своїми карнавалами, розвагами, всілякими стравами місцевої кухні і, звичайно ж, легендарними кубинськими сигарами.

Скуштувати справжній міцний ром можна лише на Кубі. Напевно, саме його пили декілька століть тому знамениті й страшні пірати Карибського моря. Ось і сьогодні будь-хто може відчути себе піратом, і для цього зовсім не обов'язково наводити жах на весь Карибський басейн.

Прекрасна природа Куби лише підсилить те незабутнє враження, яке спавляє країна на кожного, хто хоч раз побував на цих берегах. А який тут дивний підводний світ! Величезні краби, різнокольорові корали, восьминоги – всього не перерахувати, це потрібно бачити і, якщо повезе, зловити  яку-небудь гарну рибку.

На Кубі дуже приємний клімат, тропічний пасатний, що сприяє потоку туристів практично цілий рік. Середньорічна температура +26С.

Перше, що варто відвідати людині, яка жодного разу до того не була на Кубі, це столицю – місто Гавану. Старовинне колоніальне місто прекрасне навіть у своїй сучасній подобі.

Найстаріша будівля міста – Замок-де-ла-Реаль-Фуєрса, побудований у 16 столітті. Ця військова споруда колись служила захистом міста від піратів.

Також, у Гавані варто відвідати Міський музей, будівлею якого є прекрасний зразок колоніальної барочної архітектури. У музеї представлена дивна колекція меблів 19 століття, а також зібрано безліч предметів періоду іспанської колонізації.
Прогулянка площею Де-ла-Катедраль подарує багато яскравих та, деколи, забавних вражень. Наприклад, тут можна зустріти кубинських жінок, що вийшли на вулицю у домашніх халатах та у бігуді. Це дуже комічно і незвично для туристів. В цілому ж, ця площа дуже спокійна.

Після відвідин настільки спокійного місця, саме час вирушити до Собору св. Хрістофора та до Монастиря св. Франциска. Обидва храми були зведені у 18 столітті.

У Тринідаді, другому за величиною місті Куби, також багато різних пам'яток, але відмінність Тринідаду в тому, що це – дійсно колоніальне місто, зі своєю неквапливістю та спокоєм. Тут можна насолоджуватися шумом прибою та споглядати прекрасну колоніальну красу.