Таїланд

Зображення 1 Таїланд
Зображення 2 Таїланд
Зображення 3 Таїланд
Зображення 4 Таїланд
Зображення 5 Таїланд
Зображення 6 Таїланд
Зображення 1 міні Таїланд
Зображення 2 міні Таїланд
Зображення 3 міні Таїланд
Зображення 4 міні Таїланд
Зображення 5 міні Таїланд
Зображення 6 міні Таїланд

Таїланд, а вірніше, Королівство Таїланд, розташоване в Південно-Східній Азії між Китаєм і Індією. На північ і заході Таїланд межує з Бірмою (М’янма), на північному сході з Лаосом, на заході з Камбоджею, а на півдні з Малайзією.

До 1939 року Таїланд носив зовсім інше ім’я – «Сіам». Таїланд це «країна вільних», так як слово «тхай» означає «свобода». Столиця Таїланду Бангкок, в перекладі означає “місто диких слив”, але тайці називають його «місто ангелів». Місце, де Таїланд межує з Лаосом і Бірмою, тайці називають «Золотий трикутник». Відпочинок в Таїланді це завжди дивовижні і несподівані відкриття навіть в назвах місцевості, адже недарма вважається, що тут найцікавіше можна знайти всередині.

Географічно Таїланд можна розділити на 6 основних регіонів: гірський північ, плато на північному сході, центральна рівнина, східне узбережжя, гори і долини на заході і південний півострів Малакку. Кожен з цих прекрасний куточків природи надзвичайний і вартий уваги мандрівників.

Клімат Таїланду тропічний, тут всього три пори року: сезон мусонних дощів з травня по жовтень, посушлива зима з листопада по лютий з температурою близько 16 градусів і сезон спеки з березня по травень, коли температура до полудня піднімається до +35 градусів, вночі до +25. У квітні кількість опадів поступово починає збільшуватися. Лівні йдуть майже щодня, але не довго, після них знову яскраво світить сонце.

Державна мова в Таїланді – тайська, але в ходу також англійська, китайська та японська. Тайський алфавіт налічує 76 букв. Дуже цікава тайська граматика. Одне слово може бути і іменником, і прикметником або дієслів, все залежить від його місця в реченні. Всі слова вимовляються роздільно один від одного.

Грошова одиниця Таїланду – бат. 100 батів трохи менше 3-х доларів США. В ході тільки місцева валюта.
Чайові в Таїланді в розмірі 1.5-2 долара США дають носіям, водіям таксі і тим працівникам готелю, які добре обслуговують. У ресторанах, де послуги не включені в рахунок, чайові складають 10-15 відсотків від суми замовлення.

Найбільший курорт – Паттайя, розташований на березі Сіамської затоки. Завдяки своєму, так званому міському статусу, життя тут не завмирає навіть вночі: завжди раді гостям численні ресторани, бари, кафе, піцерії і кабаре. Відпочиваючи в Таїланді можна відвідати і змагання професіоналів тайського боксу.

Найбільш тихим та спокійним вважається острів Самуї, який нагадує тропічний рай, завдяки пишній тропічній рослинності, чудовим білим пляжам і блакитному небу.