В'єтнам

Зображення 1 В'єтнам
Зображення 2 В'єтнам
Зображення 3 В'єтнам
Зображення 4 В'єтнам
Зображення 5 В'єтнам
Зображення 6 В'єтнам
Зображення 1 міні В'єтнам
Зображення 2 міні В'єтнам
Зображення 3 міні В'єтнам
Зображення 4 міні В'єтнам
Зображення 5 міні В'єтнам
Зображення 6 міні В'єтнам

В’єтнам – екзотична країна, що розташована в південно-східній частині Азії. Якщо б ця країна умовно кажучи розташовувалась ближче до країн Європи і України, то кількість туристів збільшилась ще в декілька разів. Адже єдиним мінусом є довгий і відповідно дорогий авіапереліт. Крім цього, тут одні плюси: надзвичайно чарівна природа з прекрасними бухтами та національними парками, красиві піщані пляжі зі всіма можливостями для активного відпочинку, багата культура народу  з старовинними храмами та смачна екзотична кухня!

Столиця країни – місто Ханой, в перекладі означає літаючий дракон. Офіційна мова – в’єтнамська, але в туризмі також використовується англійська та французька.

Клімат в країні відрізняється, у зв’язку із територіальним розміщенням, видовжена форма з півночі на південь. Через це на півночі клімат субтропічний – жаркий сезон травень-жовтень; відносно прохолодний та дощовий – листопад-квітень. На півдні клімат сприятливий для відпочинку круглий рік +29 +35 °С, лише взимку +22 +27°С.

Туризм у В’єтнамі відіграє надзвичайно велику роль у розвитку країни. Кількість туристів щороку збільшується, саме це спричинило появу великої кількості різних закладів розміщення від дерев’яних бунгало до мережі відомих готелів. Офіційної класифікації тут немає, проте для зручності використовують міжнародну 5* систему.

Найбільш розвинена туристична інфраструктура на півдні країни. Тут і фешенебельні готелі можна знайти і невеличкі сімейні хостели з гарним сервісом.  Центральна та північна частина країни розвинена менше. Системи харчування в закладах не пропонується, проте є багато кафе та ресторанів, де можна поїсти. Ці регіони більше підійдуть для невибагливих туристів, які хочуть повністю понурити у екзотичний світ та відчути життя населення В’єтнаму з середини.