Норвегія

Зображення 1 Норвегія
Зображення 2 Норвегія
Зображення 3 Норвегія
Зображення 4 Норвегія
Зображення 5 Норвегія
Зображення 6 Норвегія
Зображення 1 міні Норвегія
Зображення 2 міні Норвегія
Зображення 3 міні Норвегія
Зображення 4 міні Норвегія
Зображення 5 міні Норвегія
Зображення 6 міні Норвегія

Норвегія – скандинавська держава нащадків вікінгів, конституційна монархія з площею 385 тис. км кв. та населенням 5,32 млн осіб . Норвегія – найкращий приклад мудрого державного правління: після розвідання нафтових родовищ за 50 років вартість активів норвезького «нафтового» фонду перевищила 1 трлн доларів – із бідної країни Норвегія перетворилася у  найбільшого добувача нафти і природного газу за межами Середнього Сходу. Сьогодні Норвегія – країна достатку і безпеки, очолює список країн за індексом процвітання вже п'ять років поспіль,посідає четверте місце у світі в переліку країн за розміром доходу на душу населення, має найвищий індекс людського розвитку – є першою у світі державою за рівнем життя, грамотності, освіченості і довголіття мешканців.

Норвегія – батьківщина унікального народу саамів у Лапландії, з тисячолітніми традиціями і надзвичайно цікавою культурою, мелодійно-ритмічним співом йойк, казками та легендами, у яких живуть непосидючі гноми - чахклі, вампіри - равки, веселка – це лук бога-чарівника, Сонце їде щоранку на ведмеді, а кров відважних воїнів виблискує на небі Північним сяйвом.

Норвегія – країна мальовничих фіордів і величних льодовиків, потужних високих водоспадів та глибоких повноводих рік, холодного  північного клімату, пом’якшеного теплим повітрям Гольфстріму, який перетворює її у фантастичний оазис, тому навіть за полярним колом ростуть полуниця, абрикоси і черешня. Норвегія не розуміє фрази «погана погода», тут можуть казати лише про «поганий одяг». 

Норвегія – країна неймовірно спортивного народу, а про дітей норвежців кажуть, що вони народилися із лижами на ногах. Тут люблять активно відпочивати на природі: їздити на велосипедах, взимку – на лижах чи сновбордах, ходити в гори, плавати на човнах чи каяках. Норвегія дбає про здоров’я своїх громадян через різні програми і державну підтримку медицини, тому середня тривалість життя тут 81 рік, а курці, як вимираючий вид, становлять лише 11% населення.
Норвегія – країна мальовничих пейзажів, безлічі місцин із неповторними ландшафтами і відтінками води,  44 національних парки та й загалом більшість території є незаселеною і недоторканою людьми.

Норвегія – дуже зручна країна для мандрівників, тут навіть невеликі містечка у всіх п’яти регіонах мають свій аеропорт. Норвегія – це затишні дерев’яні будиночки, акуратно вписані у неймовірні пейзажі, якими Норвегія заманює гостей з усього світу. 

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!