Австрія

Зображення 1 Австрія
Зображення 2 Австрія
Зображення 3 Австрія
Зображення 4 Австрія
Зображення 5 Австрія
Зображення 6 Австрія
Зображення 1 міні Австрія
Зображення 2 міні Австрія
Зображення 3 міні Австрія
Зображення 4 міні Австрія
Зображення 5 міні Австрія
Зображення 6 міні Австрія

Австрія – казкова країна величних Альп і широкого Дунаю, кришталево чистих озер і стрімких водоспадів. Австрія – батьківщина вальсу, круасанів, цегли, баяна.

Австрія – країна найчистішої водопровідної води, яку можна безпечно пити з-під кранів і у вуличних криничках.

Австрія – це міста-перлини, міста-загадки і туристичні магніти: Відень – місто музики, що застигла в архітектурі, Інсбрук – місто двох олімпіад і чарівних камінців Сваровскі, Гальштадт – фотогенічне альпійське містечко з мальовничим озером поміж скелястими горами.

Австрія – це понад 800 зимових курортів і найбільший гірськолижний регіон Європи Скі-Амаде з 356 трасами різної складності.

Посидь у затишній віденській кав’ярні, де, можливо, у паралельній реальності за сусіднім столиком Іван Франко дописує останнє речення дисертації, Зиґмунд Фройд тлумачить чиїсь сни, Моцарт мугикає мотив своєї нової симфонії, Штраус вальсує з красивою панянкою...

Прогуляйся Рінґштрассе – просторий бульвар, на якому Австрія розмістила свій неоготичний Ратгаус - ратушу Відня, будинок парламенту в грецькому стилі, найвідоміший драматичний театр - Бурґтеатр, музичну мекку - Штаатсопер, де в лютому Австрія проводить найвідоміший бал - опернбаль, художньо-історичний і природно-історичний музеї, а також декілька парків.

Відпочинь у Шонбрунні - віденському Версалі, що об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Тут відкрита виставка кінних екіпажів - найкращих імператорських карет. Французький парк прикрашений міфологічними скульптурами, увінчаний фонтаном Нептуна біля підніжжя пагорбу і найстаріший у Європі зоопарк.

Поїдь до Зальцбурга – маленького містечка з витонченими палацами і віллами, красивим парком Мірабель і будинком-музеєм самого Вольфганга Амадея Моцарта, адже саме тут він народився.

В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!