Іспанія

Зображення 1 Іспанія
Зображення 2 Іспанія
Зображення 3 Іспанія
Зображення 4 Іспанія
Зображення 5 Іспанія
Зображення 6 Іспанія
Зображення 7 Іспанія
Зображення 1 міні Іспанія
Зображення 2 міні Іспанія
Зображення 3 міні Іспанія
Зображення 4 міні Іспанія
Зображення 5 міні Іспанія
Зображення 6 міні Іспанія
Зображення 7 міні Іспанія

Іспанія – сонячна держава на Піренейському півострові, конституційна монархія з площею 504,6 тис. км кв. та 40, 5 млн мешканців. Іспанія - країна відкритих і безпосередніх людей, які багато сміються, голосно виражаючи радість і захоплення, дуже багато жестикулюють і з задоволенням роблять компліменти. Іспанія славиться феноменами «сієста» - священний час на обід і післяобідній сон та «маньяна» - чарівне слово, що для іспанців означає життєву безтурботність і легковажне ставлення до всього.  

Іспанія - країна золотистих пляжів, майже 5 тисяч кілометрів узбережжя Середземного моря, Біскайської затоки й Атлантичного океану. Іспанія – країна цілорічного сонця, без централізованого опалення, з багатовіковою історією і багатою культурою басків, каталонців, кастильців, галісійців, андалузців… 

Іспанія – це фанатична любов до футболу, це два найсильніших і найбільш титуловані іспанські клуби «Реал» і «Барселона», це найбільші в Європі стадіони «Камп Ноу» та «Сантьяго Бернабеу».

Іспанія пропонує гостям унікальну національну кухню – мікс із страв різних регіонів, кожна з яких має свої особливості. Скуштуй найпопулярнішу іспанську страву – паелью (рис з морепродуктами), спробуй хамон - сиров'ялену свинину, а на десерт замов пудинг і випічку, сезонні фрукти чи морозиво. А ще Іспанія привезла Європі звичні тепер для нас картоплю, помідори, авокадо, какао і тютюн. 
Насолодися виставою в театрі фламенко, яким Іспанія давно завоювала світову популярність через барвисті костюми, пристрасні танці та запальні, як сама іспанська душа, мелодії гітари з перкусією: ритмічним биттям в долоні, грою на перкусійному ящику, кастаньєтами.

Полоскочи нерви на кориді – Іспанія до сьогодні вважає кориду своїм культурним символом багатовікової героїчної історії, що  вражає одночасно своєю красою і жорстокістю. Корида для іспанців – це не просто бій, це захопливе видовище, що має свої правила і ритуали. 

Відкрий для себе серце пристрасної Іспанії, її столицю – Мадрид, що славиться вдалим поєднанням історичної архітектури і сучасного дизайну і технологій – Плаза Майор, Королівський Палац, Парк Ретіро, похилі хмарочоси на знаменитій площі Кастилії, музей Прадо, музей футбольного клубу «Реал». Відвідайте також місця, пов'язані з роботою і творчістю геніїв, якими пишається Іспанія: Сенеки, Міґеля Сервантеса, Ель Греко, Антоніо Гауді, Сальвадора Далі, Пабло Пікассо, Пенелопи Крус чи Антоніо Бандераса…

Прогуляйся старовинним Латинським кварталом Барселони з пам'ятками ще римської епохи, просторим бульваром Рамбла від площі Каталонії до Старого порту, оціни велич Собору Святого Сімейства і фантазію архітектора у Каса Бальо, Міла і палацу Ґуеля.

Придбай сувеніри, з якими асоціюється Іспанія: оливкову олію, блакитні сири, хамон чи різні сувеніри-символи країни, як віяла, спідниці чи туфлі для фламенко. Ще варто прихопити пляшку каталонських білих вин "Пенедес" і "Ампурдан", хересу, сангрії або мальвазії. 


В связи с отменой виз в страны Шенгенского соглашения, компания Оптима тур, рекомендует оформить биометрический загран.паспорт.
Стоимость оформления паспорта: от 1500 грн. в зависимости от срока изготовления!