В Україні можуть з’явитися "паспорти здоров'я"

calendar 07.05.2020
views 936 переглядів
Багато туристів по усьому світу з нетерпінням чекають відновлення туристичного сезону і деякі країни планують відновити його вже на початку літа. Тому наразі вирішуються питання гарантій безпечного відпочинку. Однією з таких гарантій  має стати "паспорт здоров'я", введення якого наразі розглядається профільними органами на міжнародному рівні та владами країн.
«Паспорт здоров’я» має стати доказом того, що людина не заражена коронавірусом. Тільки тоді вона зможе подорожувати у ту чи іншу країну та оселятися у готелях. В Україні "паспорти здоров'я" з'являться, у разі, якщо вони будуть введені в світі і рекомендовані ВООЗ.Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів заявляє, що якщо так звані "паспорти здоров'я" будуть введені в світі і рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), вони будуть введені також і в Україні.Що стосується нових санітарно-гігієнічних норм у сфері туризму після завершення карантинних заходів, вона зазначила, що такі правила зараз розробляються. Це скоріш за все буде:  проходження персоналом температурного скринінгу, відстань між столиками і кількість людей на квадратний метр в закладах харчування, дезінфектори, встановлені в певних місцях, обмеження до басейнів і СПА, дистанціювання між людьми на пляжах, таке інше.

Так, наприклад, у Пекіні при заселенні в готелі від гостей вже вимагають показати негативний результат тесту на коронавірус. У Греції розглядають введення своєрідних «паспортів здоров'я» для туристів, які хочуть приїхати до країни. Уряд Туреччини готується до літнього сезону і пропонує сертифікувати «вільні від коронавірусу» курорти по всій країні. 

Отже ми побачили, що завдяки цілому комплексу запобіжних мір, які вже розглядаються щодо доцільності прийняття на законодавчому рівні, подорожі можуть стати цілком безпечними. Відкриємо світ знову разом!

Оптима Тур пропонує тури на кращі курорти світу за оптимальними цінами. Ознайомтесь з усіма пропозиціями на нашому сайті в розділі Екскурсійні тури.

 

Відпочивайте ОПТИМАЛЬНО!