З 1 липня Грузія готова відновити авіасполучення з Україною

calendar 22.05.2020
views 63 переглядів

Грузія готова відкрити свої кордони для здійснення регулярних міжнародних рейсів вже з 1 липня. Вона також наголосила на необхідності відновлення авіасполучення між двома країнами, "як тільки це буде можливо".  Українські авіакомпанії вже звернулися до грузинської сторони із заявою про готовність відновити польоти.

Грузія вражає своєю природою, древньою історією, смачною кухнею і небувалою гостинністю. Кавказькі величні гори із засніженими вершинами захоплюють дух. Кришталево чисті озера, гірські річки та водоспади, старовинні храми і місцевий колорит приваблюють сюди туристів з усього світу. А Новий Батумі, що виріс не так давно, на березі Чорного моря, за рівнем пропонованих туристичних сервісів абсолютно не поступається кращим європейським курортам.

У цій країні дивовижним чином сплелися воєдино різні культури, звичаї і релігії, і кожен тут знайде для себе щось близьке і цікаве. Тут легко і безпечно подорожувати. У Грузії є багато чого подивитися не долаючи при цьому великих відстаней.


У цій країні можна знайти відпочинок на будь-який смак. Взимку це гірськолижні курорти, влітку - пляжний відпочинок, а в міжсезоння - оздоровчі, весільні та гастрономічні подорожі.

І без сумніву, Грузія зачарує вас своєю кухнею. Більшість туристів щиро люблять цю країну за грузинську гостинність і грузинську кухню.

Що стосується сувенірів, з Грузії можна привезти багато цікавих і цінних речей.  Це кинджали, ювелірні прикраси, національну посуд, вино або чачу і звичайно ж солодощі. З грузинських солодощів особливо популярні чурчхела, різноманітні горіхи і варення з інжиру, фейхоа або волоського горіха.

Грузія чекає на вас, щоб подарувати вам кращій відпочинок вже цього літа!


Оптима Тур пропонує тури на кращі курорти світу за оптимальними цінами. Ознайомтесь з усіма пропозиціями на нашому сайті в розділі Екскурсійні тури.

Відпочивайте ОПТИМАЛЬНО!