З 24 березня в України буде працювати лише аеропорт "Бориспіль"

calendar 24.03.2020
views 38 переглядів
Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на своїй сторінці в Facebook. "Тільки що прийняли на уряді. З завтрашнього дня в Україні буде працювати тільки Міжнародний аеропорт" Бориспіль. З 12.00 24 березня також буде заборонений виліт пасажирів в авіаподорожі з метою туризму. Прошу вибачення за незручності, але це вимушені заходи для перешкоджання поширенню коронавируса ", - написав міністр.

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів у зв'язку з поширенням коронавируса прийняв рішення ввести в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня, а також з 17 березня - введено заборону на виконання регулярних авіарейсів, з 18 березня - заборона на залізничні, авіа та автобусні міжміські і міжобласні пасажирські перевезення, а також на роботу метрополітенів.

Державіаслужба дозволила виконати рейси для евакуації українців і вивезення іноземців.

18 березня Кабінет міністрів України виділив з резервного фонду державного бюджету суму, еквівалентну 4,16 млн, на забезпечення вивезення близько 35,5 тис. Українців з-за кордону авіаційним транспортом. В аеропорту Бориспіль для обслуговування прилетіли 22 березня відкрили раніше законсервований термінал B. Виліт рейсів як і раніше виконується з терміналу F. Основний термінал аеропорту D законсервований з 18 березня 2020 року.

Інформація взята від патнерів AirLife Logistic